לייעוץ חינם התקשרו: 0542119401

שקופית קודמת
שקופית הבאה

כלכלת המשפחה מחיר

כמה עולה ייעוץ לכלכלת המשפחה?

המחיר לפי שעה הוא כ- 250 ₪

אך ישנן גם תוכניות במחירים משתלמים –

בדיקת כל החשבונות והמסמכים כולל בניית תזרים משפחתי – 1500 ₪

כלכלת המשפחה מחיר לילדים/ חיילים משוחררים- 500 ₪

בנוסף, ישנה חבילה משתלמת לפי שעות ייעוץ שבה תקבלו במקום 10 שעות ייעוץ כ-  12 שעות ייעוץ במחיר של-  2500 ₪  

המחיר של ייעוץ מלא, הכולל ליווי מקיף ומעמיק במשך כשלושה חודשים הוא כ- 8000 ₪

אם הגעתם למצב שבו אתם מרגישים שאתם זקוקים לשינוי ומוכנים לקבל עזרה כדאי מאוד שתעשו את זה כמה שיותר מוקדם. כל יום שבו לא תעשו כדי לשנות יהיה עוד יום שבו תתרמו למינוס לגדול ולתחושת המחנק לעלות.

אני יועץ לכלכת המשפחה ואוכל להסתכל על ההתנהלות שלכם באופן מקצועי, אעשה חקר מעמיק ביותר שבו אבין, אלמד ואדע איך המשפחה מתנהלת כלכלית. בעזרת בניית התוכנית ובזכות הכלים שיש לרשותי ובעזרת הרצון שלכם לשנות, תגיעו לשינוי שיהיה חלק בלתי נפרד מהמשך החיים שלכם.

המטרה העיקרית שלי היא לגרום לכם להסתכל על ההתנהלות הכלכלית בצורה אחרת ולשנות אותה למען חיים טובים יותר.

כלכלת המשפחה - איתן ברודר

כלכלת המשפחה מחיר

אם אתם מתקשים בניהול התקציב המשפחתי שלכם כדאי מאוד שתיעזרו במישהו מומלץ שיוביל אתכם להצלחה ויבנה יחד איתכם תוכנית מותאמת אישית שתעזור לכם להתגבר על המינוס ולצאת לדרך חדשה.

אני כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגן, להוציא אתכם מהמצב החשוך ולהראות לכם שיש אור בקצה המנהרה, גם אם כרגע אתם לא כל כך מצליחים לראות אותו.

אני מסתכל על חצי הכוס המלאה.. אם אתם פונים אליי, זה אומר שאתם מרגישים את הבעיה ומזהים אותה והכי חשוב, רוצים בשינוי. לדעתי זה שלב קריטי בתחילת התוכנית, שהרי אם הרצון לא מגיע מאיתנו, השינוי לא באמת יוכל לקרות.. כמו בכל דבר בחיים, השינוי מתחיל בנו ולא באף אחד אחר.

מכירים את המשפט- קודם כל תעזור לעצמך ואז אלוהים יעזור לך?

אז בדיוק אותו הדבר, רק בניהול כלכלי. אם פניתם אליי, כנראה שאתם רוצים לעזור לעצמכם.

מכאן אני לוקח את הפיקוד ובעזרת הידע והניסיון שיש לי, אעניק לכם ליווי אישי צמוד שיביא לשינוי.

מה תקבלו בליווי האישי?

בתחילה נעשה פגישת היכרות שבה אנסה להבין את החולשות וחוזקות שלכם בפן הכלכלי, אלמד את ההתנהלות הכלכלית שלכם ואבין מה לא נכון בה ומה צריך לתקן.

אחריי שאסיק את המסקנות אשתף אתכם בהן ואציף אותן איתכם.

לאחר מכן אבנה תזרים/ שיקוף ואכין את התיק הפיננסי שלכם, אבנה לכם תיק כלכלי למשפחה, מעין תוכנית עסקית משפחתית שתדמה את המשפחה שלכם לעסק פעיל לכל דבר ועניין.

למה אני מתכוון כשאני אומר עסק?

כדי להתנהל בצורה נכונה צריך לדעת לעשות זאת נכון. בין אם כבן אדם יחיד או כמשפחה, לכל אחד מאיתנו צריך להיות סדר בחיים שיביא אותנו להתנהלות נכונה ויעלה אותנו למעלה למקומות גבוהים.

בעזרת התוכנית תוכלו להתנהל נכון ותדעו בדיוק מה עליכם לעשות ולמה, מה אתם עושים בצורה לא נכונה ואיך תוכלו לתקן זאת.

הליווי הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך ולכן הוא קורה בכל שבוע למשך שלושה חודשים, מה שאומר שאני מלווה אתכם בכל צעד ובכל שלב.

יש צורך בלווי צמוד כדי לעקוב אחר השינוי ולבדוק שהוא אכן קורה ולא נשאר על הנייר.

כמו כן, הלווי כולל בתוכו ייעוץ מקיף בנושא הוצאות, הכנסות, ביטוחים, פנסיה, יעדים כלכלים משפחתיים וכדומה..

בנוסף, ייעוץ לכלכלת המשפחה יכול לעזור מאוד גם לעצמאים.

עצמאים לעיתים חווים חוסר יציבות ואינם יודעים מה יהיה מחר מבחינת ההכנסות שלהם. יותר מזה, עליהם לשלם מיסים גבוהים ולהוציא בדרך כלל הוצאות גדולות.

אנו ממליצים לכל עצמאי בין אם הוא בתחילת דרכו ובין אם הוא כבר עצמאי ותיק, לקחת לעצמו ייעוץ לכלכלת המשפחה. עם ייעוץ כלכלי, כעצמאי, תוכל להבין טוב יותר איך להתנהל נכון ולדאוג לעתיד שלך. ייעוץ כלכלת המשפחה מעניק לך כלים ליצירת רשת ביטחון משלך בעזרת הידע שתרכוש והכלים הדרושים.

לפני כן, דיברנו על כמה חשוב לזוגות צעירים לקחת ייעוץ לכלכלת המשפחה. אך מה עם גמלאים? אנשים שיצאו לפנסיה? גם להם כמובן, מאוד יתרום יועץ לכלכלת המשפחה. שואלים למה?

נכון שבגיל הפנסיה, אנשים אמורים להיות כבר מסודרים מבחינה כלכלית ורק להנות מהפירות. אך לפעמים, לא כך המצב. יודעים מה, אפילו שהמצב אכן כזה ושיש ביסוס מבחינה כלכלית, יש צורך לדעת איך להתנהל נכון. השינוי הגדול הזה באורח החיים והשינוי בהכנסה יכולים להשפיע לטובה על המצב הכלכלי של המשפחה שלכם.

כדי שתוכלו לבלות ולהנות בביטחון ובנחת ולדעת שאתם עושים הכל לפי הספר ואפילו מגדילים את הרווחים שלכם גם בגיל הפרישה, כדאי לכם מאוד לקחת ייעוץ כלכלי שיתאים במיוחד עבורכם.

באופן כללי, ייעוץ כלכלי מתאים לכל

יתרונות ייעוץ לכלכלת המשפחה

ייעוץ לכלכלת המשפחה טומן בחובו המון יתרונות שונים.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על הבולטים ביותר.

כלכלת משפחה כוללת מאזן הוצאות והכנסות ולכל משפחה יש מאזן הכנסות והוצאות משלה. הבעיה היא, שהוא לא תמיד מאוזן. או גרוע מכך, ההכנסות עולות על ההוצאות ואז נוצר מינוס.

ייעוץ כלכלת המשפחה יכול לאזן לכם את תקציב ההוצאות וההכנסות עד לרמה בה ההוצאות יהיו קטנות מההכנסות. אנו יודעים, שכל משפחה והצרכים שלה ואנו מבטיחים לתת לכם ייעוץ כלכלי שמתאים בדיוק עבור הצרכים שלכם ויהיה עם כמה שפחות ויתורים רגשיים וגשמיים.

איזון מאזן ההכנסות וההוצאות והבאתו למצב בו ההכנסות גדולות מההוצאות הוא לא עניין של מה בכך והוא קורה בהדרגה. על כל בני הבית להיות בעלי רצון גבוה ותושייה לצאת מהמינוס ולשפר את המצב הכלכלי של המשפחה.

יתרון נוסף ובולט שנגרם על ידי ייעוץ לכלכלת המשפחה הוא כמובן החיסכון.

האם חיסכון נשמע לכם רחוק מאי פעם? לא עם ייעוץ כלכלי נכון.

ייעוץ כלכלת המשפחה יכול לגרום לכם לחסוך בכל חודש אלפי שקלים ובעזרת כלים חשובים שתכירו, תוכלו לחסוך נכון ואפילו להשקיע את הכסף שלכם במקומות הנכונים.

נכון, יכול להיות שכרגע חיסכון נשמע לכם כמו משהו כמעט בלתי אפשרי, אך תאמינו לנו, עם ייעוץ כלכלי נכון כל אחד יכול לחסוך.

יתרון גדול במיוחד שנובע מייעוץ כלכלת המשפחה הוא התנהלות כלכלית נכונה. מעבר לאיזון ההוצאות וההכנסות ואפילו למצב בו אתם חוסכים כסף

יועץ לכלכלת המשפחה

חיסכון אל מול השקעה

לעיתים, נוטים אנשים לשאול מדוע עליהם לקחת יועץ כלכלי ולשלם לו שכר טירחה?

לא עדיף, לחסוך את הכסף הזה או לנסות לסגור איתו את המינוס?

והתשובה היא פשוטה. ויתור על ייעוץ כלכלי הוא לא בזבוז. ההפך הוא הנכון. ייעוץ כלכלי יעזור לכם לחסוך אלפי שקלים בחודש על ידי התנהלות נכונה ולכן יש להתייחס אליו כהשקעה נכונה.

חשבו על זה כך, אם כרגע אתם בגירעון של 3,000 ש"ח בכל חודש, ושכר טירחת היועץ הכלכלי הוא גם כן 3,000 ש"ח (לצורך הדוגמה) תוכלו להתבלבל ולחשוב שאולי במקום להוציא 3,000 ש"ח על יועץ כלכלי ו"לבזבז" אותם, תוכלו לשמור אותם ולהפקיד לבנק.

כמובן, שבעיניים כלכליות זו טעות.

למה? תשלום של 3,000 ש"ח ליועץ הכלכלי יוכלו לחסוך לכם בכל חודש אלפי שקלים. נגיד והיועץ הכלכלי מצליח לחסוך לכם כמשפחה 3,000 ש"ח בחודש, כבר בחודש הבא בעצם תכסו את הוצאת שכר הטירחה של היועץ הכלכלי ומהחודש הבא תתחילו לחסוך עוד 3000 ועוד 3000 ועוד 3000 ותאזנו את התקציב.

 

באופן כללי, יועצים לכלכלת המשפחה, יכולים להשפיע הרבה ולטובה על כלכלת המשפחה אם היא אכן מוכנה לשנות את אורח חייהם ולעשות את כל מה שהיועץ הכלכלי מציע.

כלכלת המשפחה, משפיעה על פרמטרים רבים בחיי היומיום שלנו שאנו אפילו לא מודעים אליהם.

אם כלכלת המשפחה תהיה יציבה, תראו איך החיים שלכם כמשפחה הופכים רגועים ושלווים יותר.

איך בוחרים יועץ כלכלת המשפחה?

לפני שאתם בוחרים את היועץ הכלכלי שילווה אתכם בתקופה הזו בחיים ויוציא אתכם מהמשבר הכלכלי אליו נקלעתם או ימנף אתכם למעלה ויממש את כל הפוטנציאל שבכם, חשוב שתבחנו כמה פרמטרים.

הפרמטר הראשון שכדאי שתבדקו הוא האם היועץ התמחה בקורס מיוחד בתחום כלכלת המשפחה.

אם היועץ שבחרתם הוא אכן חבר באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה, משמע שהוא עבר קורס יועצים לכלכלת המשפחה ולכן הוא יחשב כיועץ מוסמך.

הפרמטר השני שיכול להעיד מאוד על היועץ הכלכלי שבחרתם הוא הניסיון שלו בשטח. לימודים תיאורטיים הם חשובים אבל ניסיון בשטח ותוצאות מוכחות הם אלו שחשובים באמת. אל תתביישו ובקשו לשמוע על לקוחות שאיתם עבד. תוכלו לבקש לראות תיקי ייעוץ קודמים ולהתרשם בעצמכם.

פרמטר שלישי וחשוב שאתם צריכים לבדוק הוא שאין שום שיתוף פעולה בין היועץ הכלכלי שבחרתם לאיזשהו גוף בתחום הפיננסי כמו חברת ביטוח, בנק או בית השקעות. כך, תדעו שהייעוץ שהוא נותן לכם הוא נטו מה שאתם צריכים בלי לדאוג לאינטרסים של גופים אחרים.

הפרמטר הרביעי הוא הכימיה בינכם לבין היועץ שלכם. תקשורת היא הבסיס להכל בחיים ורק על ידי תקשורת טובה, תגיעו לתוצאות מרשימות. בדקו שיש כימיה בינכם לבין היועץ שלכם ושאתם מדברים באותה השפה.

באופן כללי, לפני שתחלטו על שימוש בשירותי יועץ כלכלת המשפחה, חשוב שתבינו בדיוק איך התהליך עובד ומה בדיוק אתם מקבלים.

מה חשוב לדעת לפני שנפגשים עם יועץ לכלכלת המשפחה?

לפני שאתם נפגשים עם היועץ לכלכלת המשפחה, אנו מציעים לכם לקחת דף ועט ולחשוב על מה בדיוק המטרות הבאות שלכם בחיים ומדוע בחרתם לקחת שירותים של יועצים לכלכלת המשפחה. שאלו את עצמכם האם אתם רוצים לצאת מהמינוס? האם אתם מרגישים שממש עוד מעט אתם נכנסים למינוס? האם אתם רוצים למנף את עצמכם ולהשיג חופש כלכלי או שמא אתם מתכננים תוכניות שכרוכות בהוצאות גדולות ורוצים להיות בטוחים שאתם עושים את זה נכון.

לא משנה מהי הסיבה, העיקר שתמצאו אותה ותכתבו לכם אותה על דף נייר. כתבו את כל מה שאתם מרגישים לגבי המצב הכלכלי שלכם וככה תבואו מוכנים יותר אל יועץ כלכלת המשפחה.

ככל שהיועץ הכלכלי יבין אתכם טוב יותר, כך הייעוץ יהיה אפקטיבי יותר.

בנוסף, שאלו את עצמכם עד כמה אתם מחויבים לתהליך. כדי באמת להשיג תוצאות טובות ומרשימות, תצטרכו ליישם את כל מה שהיועץ הכלכלי אומר לכם.

אם תעגלו פינות, תישארו עם הידע בראש אך עם אפס תוצאות. הקשיבו ליועץ שלכם ובטחו בו. התפקיד שלו הוא להביא אתכם למקומות גבוהים הרבה יותר מאיפה שאתם היום.

בנימה אישית..

כסף הוא אמצעי כל כך חשוב בעידן של היום ובכלל – מאז ומתמיד.

כאשר אתם מרגישים במצב בו הכסף נמצא אצלכם במחסור או כאשר אם במצב בו אתם הולכים להוציא ממנו הרבה כמו קניית דירה למשל, אל תקלו ראש בתכנון פיננסי נכון שישאיר אתכם מעל המים.

ייעוץ כלכלי לוקח בחשבון את העבר, הווה והעתיד שלכם ונותן לכם כלים להתנהלות כלכלית נכונה שמותאמת עבורכם.

תוך לקיחת כל הפרמטרים, מתבצע ייעוץ כלכלי נכון, מדויק ויעיל.

יועץ לכלכלת המשפחה

תמיד בשיחה הראשונית שאני לומד להכיר את הלקוחות והלקוחות לומדים להכיר אותי, עולה השאלה… אז איך עובד התהליך של ייעוץ כלכלי למשפחות?

בהתחלה אנחנו נפגשים פגישת הכרות ותיאום צפיות . אנחנו חושבים ומדברים על איזה דברים מעכבים אותכם כרגע מלנהל את המצב הכלכלי שלכם. מה המטרה שלכם בסוף התהליך? מה תרצו לראות בסוף? איפה אתם רואים את עצמכם בעוד חצי שנה? שנה? 5 שנים? 10 שנים? בפנסיה?

בהמשך המפגש אני מסביר לכם איזה מסמכים צריך להכין… המסמכים הם קריטים להצלחת התהליך, אי אפשר להתפשר על חלק. צריך לדעת 100% את התמונה הכלכלית שלכם.

הכנסות- משכורות, הכנסה מעצמאי, הכנסה מדירה, מענקים, הבראה,ירושה, עזרה מההורים  ועוד.

הוצאות- עו"ש, מזומן, כרטיסי אשראי, הלוואות.

פנסיה- לעבור על כל נושא הפנסיה שלכם, כל הדוחות

ביטוחים- כל סוגי הביטוחים, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח משכנתא, דירה, סיעודי, תאונות אישיות, בריאות, ביטוח שיניים וכו

משכורות- להסתכל על התלושים, האם יש חריגות?

מים, חשמל, ארנונה וכל ההוצאות הקבועות לראות האם יש חריגות.

ועוד מסמכים שאני יבקש לפי מצב הכלכלי והאפיון שלכם.

לאחר מכן אנחנו נתחיל לדבר על המטרות שלכם,למה באתם אלי? הרי יש לכם בסוף מטרה… לא להכנס יותר למינוס? למחוק את ההלוואות? לעשות השקעות בתבונה? לראות איפה אתם עומדים מבחינה כלכלית? לחסוך כסף לבר מצווה, בת מצווה? חתונה של הילדים? לימודים של הילדים? דירה לילדים? שיפוץ כל כמה שנים? רכב? חופשה שנתית שלא נצטרך לקחת הלוואות? הלך המקרר, איך אני קונה? עם הלוואה או בלת"ם…

על סמך כל הנתונים והמטרות והבקשות אני אקח את הנתונים ואני אכין לכם תיק טיוטא שבו יהיה רשום את הכל על הייעוץ כלכלי למשפחות! תקבלו תיק עם 40 עמודים מלאים במצב הכלכלי שלכם לפרי פריטים! את זה תקבלו בפגישה השניה.

בפגישה השניה- אנחנו נדון בתיק ייעוץ כלכלה למשפחות. ויש המון מה לדון, כי מה שאני חושב זה לא אומר שזה מתאים לכם. מה שאני אומר זה לא תורה מסיני. אנחנו נגיע לדברים מעניינים וחדשים שאתם או אני לא חשבנו עליהם. אני יכול להגיד לכם שמכל לקוח שלי אני לומד דברים חדשים מבחינה מקצועית וערכית.

תקבלו את התיק לבית לחשוב לדון ואז

בפגישה השלישית אנחנו עושים תוכנית עבודה שבועית איך להגיע ליעדים המשפחתיים, איך להגיע למטרות, דברים מדידים שבסוף שבוע נוכל להגיד לעצמנו האם זה בוצע או לא! תראו, תהליך של ייעוץ כלכלי למשפחות זה תהליך לא פשוט, אבל אחרי שעושים אותו אתם תגידו לעצמכם איך לא עשינו את זה קודם? זה ברור שכל משפחה צריכה לעבור כזה תהליך… זה תהליך שעולים המון רגשות ודברים רגישים אבל בסוף שהכל על השולחן גם מול הילדים אז התהליך בונה בנו קומה כלכלית שאנשים לא יכלו לחשוב עליו לפני התהליך! אני פה ללכת איתכם יד ביד ולכוון אותכם ליעד הכלכלי שלכם! על מה אתם חולמים? שיפוץ הדירה? עוד דירה להשקעה? לסגור את החודש? רכב חדש?

ניהול תקציב משפחתי - לסיכום

המטרה הסופית שלנו כמשפחה הנה התנהלות כלכית נכונה המאפשרת לנו על אוטומט להתנהל נכון:

  • צמיחה כלכלית
  • חיסול חובות
  • כמה שפחות ויתורים רגשיים.

לאחר מכן אני עושה בקרה עליכם כל הזמן כדי לבדוק שאתם עושים את כל מה שאמרנו וכתבנו ושאתם עובדים לפי התוכנית שבנינו ביחד!

ספרתי פה בקצרה על התהליך איתי שמשפחה עוברת, מקווה שהתחברתם ומחכה לטלפון ממכם!

השירותים של דבש

כתבות באתר ...

תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

איך לצאת מהמינוס?

איך לצאת מהמינוס? מאת איתן ברודר מינוס זה נשמע דבר שלילי. ברשותכם אני רוצה להתחיל עם כמה שאלות…מה זה מינוס? איפה יש מינוס? איך נכנסים

Read More »
תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

תכנון פיננסי משפחתי

תכנון פיננסי משפחתי מאת איתן ברודר כמה פעמים הסתכלתם על משפחה בעלת חופש כלכלי אשר יכולה לאפשר לעצמה להגשים את החלומות וההישגים שלה ביחד כמשפחה?

Read More »
ניהול תקציב המשפחה

טבלת הוצאות והכנסות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר בבואנו להסתכל על המצב הכלכלי שלנו אנחנו חייבים לעשות טבלת הוצאות והכנסות. אני תמיד מדמה את זה לאפליקציית WAZE

Read More »
בניית תכנית פיננסי

בניית תכנית פיננסית

בניית תוכנית פיננסית מאת איתן ברודר שאלתם את עצמכם פעם מה המפתח להצלחה של אנשים בתחום הפיננסי? איך הם מצליחים להשיג את כל היעדים שלהם,

Read More »
ניהול חסכונות

ניהול חסכונות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר אתם בטח רוצים להתחיל לחסוך בדיוק כמו שאני רוצה להתחיל ללמד אתכם מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

Read More »
איתור חובות

איתור חובות

איתור חובות מאת איתן ברודר נתחיל באיחוד הלוואות אנשים רבים רואים בנושא איחוד ההלוואות עניין שעדיף שלא להתעסק אתו, כאשר למעשה מדובר בדרך פרקטית ומשתלמת

Read More »

ממליצים עלינו

צרו איתנו קשר עוד היום וביחד נבנה לכם תכנית כלכלית ליציאה מהחובות

Open chat