לייעוץ חינם התקשרו: 0542119401

שקופית קודמת
שקופית הבאה

קורס כלכלת המשפחה

אם אתם מרגישים לפעמים מתוסכלים מהמצב הכלכלי שלכם ולא רואים את האור בקצה המנהרה, אם יש לכם מטרות ויעדים שאתם רוצים להגיע אליהם אך הם דורשים הוצאות כספיות גדולות שמרחיקות אתכם מהחלומות שלכם, אנו מבקשים מכם, עדיין אל תתייאשו.

קורס כלכלת המשפחה הינו מקיף ומקצועי ויכול לגרום לכם לשיפור אדיר במצב הכלכלי, כזה שאפילו יתרום לכם לחופש כלכלי אמיתי.

דמיינו איזו תחושה נפלאה זו יכולה להיות אם פשוט לא תצטרכו לחשוב פעמיים על ההוצאות שלכם ביומיום בין אם זה לשבת לאכול במסעדה אחר הצהריים עם כל המשפחה, לקנות לילד אופניים או לעזור לילדה עם שכר הלימוד. דעו לכם, שאם תשתמשו בשירותיו של יועץ לכלכלת המשפחה, הוא יכול לשפר את כלכלת המשפחה שלכם פלאים ולגרום לכם לחיות חיים רגועים ומאושרים יותר בהם לא יהיו לכם מחשבות טורדניות על כסף.

כלכלת המשפחה - איתן ברודר
כלכלת המשפחה - איתן ברודר

יועצים לכלכלת המשפחה נתקלים לא פעם במשפחות עם הכנסות גבוהות שפשוט לא יודעות להתנהל נכון.

ניהול נכוון הוא לא רק לדעת איפה לחסוך בהוצאות אלא מורכב מפרטי פרטים וכולל תכנון נכון של ההווה והעתיד.

נכון שאת העבר אין להשיב, אך הוא יכול ללמד אותנו על אופי ההתנהגות שלנו עם כסף ועל איך קרו לנו משברים כלכליים בחיים.

יועצים לכלכלת המשפחה, לוקחים את כל הפרמטרים ומתכננים תקציב נכון להתנהלות נכונה. מעבר לכך שתוכלו לצאת מהמינוס שלכם בכמה צעדים פשוטים, תקבלו כלים איך להתנהל נכון עכשיו ובעתיד ולהיות מוכנים לכל תרחיש לא צפוי שידרוש מכם הוצאות כספיות גדולות.

מתי כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ לכלכלת המשפחה?

ייעוץ לכלכלת המשפחה יכול לתרום מאוד כאשר יש איזושהי הוצאה גדולה באופק.

אם אתם מתכננים לרכוש דירה, לעזור לילדים עם הוצאות החתונה, או רוצים לפתוח עסק, כנראה שהוצאה גדולה עומדת לבוא.

אל תישארו מולה חסרי ידע ותהיו חסרי אונים אל מול המינוס המצטבר בבנק. עם יועץ לכלכלת המשפחה, תראו איך אתם פשוט מנהלים את ההחלטות שלכם בצורה הטובה ביותר, כזו שתשאיר אתכם מעל המים מבלי לראות את המינוס.

נכון, שלפעמים לחסוך בהוצאות דורש מאיתנו לוותר על איכות החיים שלנו ולפעמים זה יכול להרתיע אותנו מלהיכנס בכלל לתהליך שכזה. ייעוץ כלכלי נכון, אולי יגרום לכם לרדת מעט באיכות החיים לכמה זמן אך יבטיח לכם עלייה משמעותית באיכות החיים בעתיד.

כאשר תקבלו את הייעוץ הנכון ותפעלו על פיו, תוכלו להתאזן מבחינה כלכלית ובעתיד לחיות כמו שאתם רוצים בלי דאגות כלכליות. מעבר לכך, ייעוץ לכלכלת המשפחה, יגרום לכם לחסוך בכל חודש אלפי שקלים, מה שיכול לשמש אתכם למטרות וחלומות בעתיד.

יועץ לכלכלת המשפחה

עם ייעוץ לכלכלת המשפחה, תלמדו איך לסגור את המינוס ולא להגיע למצב בו אתם שוב נכנסים למצב הלא נעים הזה.

כלכלת המשפחה, כוללת את הכלכלה של כל המשפחה ולוקחת בחשבון את ההוצאות וההכנסות של המשפחה כולה.

בין אם אתם זוג צעיר, פנסיונרים או משפחה עם שלושה ילדים, ייעוץ לכלכלת המשפחה יכול לתרום לכם עד מאוד.

הייעוץ מבית דבש, הוא אינו ייעוץ גנרי וכללי מאחר וכל משפחה צריכה את מה שמתאים לה. הייעוץ שלנו לוקח בחשבון לא רק את מה שקורה עכשיו בחייכם אלא גם את מה שאמור לקרות בעתיד.

אם אתם זוג צעיר לדוגמה שרוצים לרכוש דירה, אין לקחת רק את זה בחשבון אלא גם את עצם העובדה שבוודאי תרצו להביא ילדים למשפחה שלכם. כלכלת משפחה נכונה היא ספציפית ומותאמת לכל משפחה באשר היא.

כלכלת המשפחה כוללת את כל ההחלטות הפיננסיות שלכם כמשפחה.

כלכלת המשפחה - איתן ברודר
כלכלת המשפחה - איתן ברודר

בעידן של היום, אין יותר קל מאשר להיכנס למינוס. עם ההיצע הרחב של כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים שמגדילים ומגדילים לנו את המסגרת, אנו מאבדים את התחושה שמשהו לא בסדר ובעצם מכניסים את עצמו לחובות על גבי חובות.

מינוס בבנק היא בעצם ההלוואה הגרועה ביותר שהייתם יכולים לקחת. מינוס הוא חוב לכל דבר, לעיתים עם שער ריבית גבוה מאוד, משתנה ולא שקוף ללקוח.

רבים מאיתנו רואים במינוס סתם עוד מספר עם מינוס קטן לידו, אך המצב הוא שונה. מינוס הוא בעצם כסף שהשתמשנו בו מבלי שהיה לנו אותו באמת.

הבנק או חברה חוץ בנקאית החליטה להלוות לנו אותו אך דורשת מאיתנו ריביות גבוהות בעבור זה.

אפילו אם אתם כאלה שלא לוקחים הלוואות מהבנק, אם נכנסתם למינוס אתם צריכים להתייחס אליו כהלוואה לכל דבר. את המינוס יש לכסות, לסגור, להשמיד וכמה שיותר מהר.

בואו ונדבר על הנושאים העיקריים שנכללים בכלכלת המשפחה:

הנושא ראשון שאנו רוצים לדבר עליו הוא תכנון שוטף ונכון של ההתנהלות הפיננסית שלכם. נכון, שנלקחים גם פרמטרים שיקרו בעתיד, אך כלכלת משפחה שלמה בוודאי מנהלת לכם את הניהול השוטף של הכאן ועכשיו.

אם תשתמשו בשירותיו של יועץ כלכלי, תלמדו איך לנהל את עצמכם ואת המשפחה שלכם באופן כלכלי נכון ביום יום ולעקוב על ההוצאות וההכנסות השוטפות שלכם. גם שכירות ומשכנתא, נכללות בניהול השוטף כמובן.

יועץ לכלכלת המשפחה

בואו ונדבר על הנושאים העיקריים שנכללים בכלכלת המשפחה:

הנושא השני שנדבר עליו הוא המוכנות להפתעות כלכליות. ולמה אנחנו מתכוונים?

בין אם מדובר על הוצאה קטנה יחסית כמו קניית מקרר כי המקרר הישן התקלקל, חשוב שתהיו מוכנים לכל תרחיש.

נכון, שאתם לא באמת יכולים לדעת אם מחר המקרר שלכם יתקלקל, אבל עצם הרעיון של להיות מוכן לכל תרחיש מדבר בעיקר על מה יקרה אם. מה יקרה אם יפטרו אתכם מהעבודה? מה יקרה אם יגיע גיל הפנסיה? מה יקרה אם חלילה תאבדו את כושר העבודה וכדומה.

ניהול פיננסי נכון, יכין אתכם למצבים האלה ואם הם יגיעו או כשהם יגיעו, תהיו מוכנים אליהם.

הנושא השלישי הוא הגשמת החלומות והשגת היעדים שלכם.

אנו יודעים שלכל משפחה חלומות אחרים ומטרות אחרות. חשוב לנו שתרשמו את כל המטרות שלכם מהקטנות ביותר ועד הגדולות ביותר. זו יכולה להיות מטרה של חופש כלכלי לקניית בגדים בסכום גבוה בחודש, טיולים בחו"ל פעמיים בשנה, פתיחת עסק או קניית יאכטה. כל מטרה באשר היא, חשוב תרשמו אותה ולידה ציינו מה העלות שלה. לאחר מכן דרגו את המטרות לפי סדר עדיפויות ולפי זמנים – האם הן מטרות לטווח הקצר או הארוך.

כעת, שכל המטרות שלכם מול העיניים מדורגות ומתועדפות, תוכלו לנהל נכון יותר את המצב הכלכלי שלכם וללכת צעד צעד להגשמת כל המטרות.

הנושא הרביעי שכלול גם הוא בכלכלת המשפחה הוא ההתנהלות הכלכלית הרחבה יותר.

התנהלות כלכלית שמוצעת על ידי היועץ הכלכלי צריכה להתקבל על כל בני הבית. ומה זה אומר?

כל מי שברשותו יכולת להוציא או להכניס כסף לכלכלת המשפחה, צריך לקחת חלק פעיל בכלכלת המשפחה ולעבוד לפי התוכנית הכלכלית.

התנהלות כלכלית שתהיה חצויה, כומר במצב בו בן זוג אחד פועל לפי התוכנית ובת הזוג לא לדוגמה, לא תביא לתוצאות טובות.

פה, נכנס גם הרצון והמחויבויות של שני בני הזוג הנמצאים במערכה.

בעידן של היום, כשיש כל כך הרבה פיתויים, קשה יותר להתנהל נכון כלכלית ולכן יש צורך בשיתוף פעולה אמיתי על מנת שהייעוץ הפיננסי יצליח להניב תוצאות טובות.

הנושא הרביעי שכלול גם הוא בכלכלת המשפחה הוא ההתנהלות הכלכלית הרחבה יותר.

התנהלות כלכלית שמוצעת על ידי היועץ הכלכלי צריכה להתקבל על כל בני הבית. ומה זה אומר?

כל מי שברשותו יכולת להוציא או להכניס כסף לכלכלת המשפחה, צריך לקחת חלק פעיל בכלכלת המשפחה ולעבוד לפי התוכנית הכלכלית.

התנהלות כלכלית שתהיה חצויה, כומר במצב בו בן זוג אחד פועל לפי התוכנית ובת הזוג לא לדוגמה, לא תביא לתוצאות טובות.

פה, נכנס גם הרצון והמחויבויות של שני בני הזוג הנמצאים במערכה.

בעידן של היום, כשיש כל כך הרבה פיתויים, קשה יותר להתנהל נכון כלכלית ולכן יש צורך בשיתוף פעולה אמיתי על מנת שהייעוץ הפיננסי יצליח להניב תוצאות טובות.

מה עם לחיות את הרגע?

הרבה נכתב כאן על הורדה ברמת איכות החיים ואולי רבים מכם שואלים את עצמם, רגע.. עם כל הכבוד לכלכלת המשפחה, למה בעצם אנחנו חיים?

אם באמת חיים פעם אחת, למה שלא נהנה מהחיים ופשוט נשכח מהמינוס שבבנק?

התשובה היא פשוטה. כשאתם מתעלמים מהמינוס, אתם לא באמת חיים את החיים שאתם רוצים. אם נקלעתם למינוס, לאט לאט יכולה להיות הידרדרות והרגשה של הישרדות עצמית של ממש וזה גלגל שיש לעצור אותו מיד.

ייעוץ כלכלת המשפחה, אמנם יוריד לכם רגל מהזז בכל מה שקשור להנאות הגדולות של החיים, אך רק לעת עתה. עם התנהלות נכונה, תוכלו להנות מהחיים באמת בלי לפחד ששיחת הטלפון הבאה תהיה מהבנק ותכריז באופן חגיגי על חסימת כרטיס האשראי שלכם.

אם אתם באמת רוצים לחיות את החיים ולא רק לרגע, כדאי שתבחרו כן לקחת ייעוץ לכלכלת המשפחה שירים אתכם למעלה.

מדוע הרבה אנשים צריכים ייעוץ פיננסי?

כמו שאמרנו קודם, בעידן של היום קשה מאוד להתנהל נכון בפן הכלכלי. בואו נדבר על כמה סיבות למה זה קורה.

הסיבה הראשונה היא שהתרגלנו לצרוך הרבה יותר ממה שאנחנו באמת צריכים.

מדובר בכל פן ובכל תחום. חישבו אפילו על הפעם האחרונה שהייתם בסופר או בחנות בגדים. קרה לכם שרכשתם יותר ממה שצריך, אם זה מצרכים או בגדים שכבר יש לכם בארון? מה עם הסמארטרפון שלכם או של הילדים שלכם? האם הם באמת צריכים מכשיר מדור כל כך מתקדם או שהם היו יכולים להנות לא פחות מדור פחות מתקדם אך זול בהרבה.

הסיבה השנייה היא שאין בישראל חינוך פיננסי בבתי הספר והתיכונים. לכן, לא פלא שרובנו לא יודעים להתנהל נכון פיננסית.

והרי זה המפתח להתנהלות נכונה – פשוט להתנהל נכון עם הכסף שלנו.

אם היו מלמדים אותנו איך לתכנן תקציב נכון, איך לחסוך ואיפה להשקיע את הכסף שלנו עוד כשהיינו ילדים, אולי היינו במקום אחר עכשיו.

הסיבה השלישית היא חוסר התחושה של הכסף.

רובנו משתמשים בכרטיסי אשראי ולא ממש מרגישים את המזומן הולך לנו מבין האצבעות. כל מה שאנחנו עושים הוא רק "לגהץ" את כרטיס האשראי.

אנחנו לא באמת רואים את הכסף יוצא וזה מה שגורם לנו בין היתר לא להעריך את הכסף שאנחנו מוציאים. דמיינו לכם שלא היו כרטיסי אשראי והייתם הולכים רק עם מזומן בארנק. מרגיש קצת יותר כואב להוציא את השטר וממש לתת אותו למוכר נכון?

הסיבה הרביעית שגורמות לנו לא להתנהל נכון כלכלית ודווקא משרתת את האינטרסים של הבנקים היא האשליה שיוצרים לנו שיש לנו כסף כאשר המצב האמיתי הוא שאנחנו חייבים כסף.

חברות אשראי חוץ בנקאיות נותנות לנו להשתמש בכרטיסי אשראי ולהוציא סכומים שאין לנו בלי קשר לשכר החודשי שלנו או לנכסים שברשותנו.

כך, אנו יכולים להרגיש כאילו יש לנו כסף, להוציא ולהוציא ולהיכנס למצב בו אנחנו חייבים כסף עם ריביות גבוהות.

אם הייתה הגבלה אמיתית על כמה אנחנו יכולים להוציא בחודש ואם היה סנכרון נכון בין השכר שלנו לכמות האפשרית של כסף שניתן לשימוש, יכול להיות שלא היינו מקבלים את תחושת האשליה שישי לנו ומתנהגים נכון יותר.

בנימה אישית..

עכשיו כשאתם יודעים מה יתרום לכלכלת המשפחה, אתם בוודאי מבינים שכדי להגיע לשיפור ולהגשמת מטרות כמו חיסכון, כדאי שלא תקלו ראש ותבחרו לכלכלת המשפחה קורס שיעלה אותה בכמה וכמה רמות.

יועצים לכלכלת המשפחה יכולים לשדרג את חייכם ולהסיר את המתח בו אתם שרויים מבחינה כלכלית.

כאשר כלכלת המשפחה במצב רעוע, יכול להיווצר מצב לא נעים בין בני הבית. אם היקרים שלכם חשובים לכם ואתם רוצים עבורם עתיד טוב יותר, שקלו לקחת לכלכלת המשפחה קורס שירים את כל המשפחה שלכם למעלה.

השירותים של דבש

כתבות באתר ...

תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

איך לצאת מהמינוס?

איך לצאת מהמינוס? מאת איתן ברודר מינוס זה נשמע דבר שלילי. ברשותכם אני רוצה להתחיל עם כמה שאלות…מה זה מינוס? איפה יש מינוס? איך נכנסים

Read More »
תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

תכנון פיננסי משפחתי

תכנון פיננסי משפחתי מאת איתן ברודר כמה פעמים הסתכלתם על משפחה בעלת חופש כלכלי אשר יכולה לאפשר לעצמה להגשים את החלומות וההישגים שלה ביחד כמשפחה?

Read More »
ניהול תקציב המשפחה

טבלת הוצאות והכנסות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר בבואנו להסתכל על המצב הכלכלי שלנו אנחנו חייבים לעשות טבלת הוצאות והכנסות. אני תמיד מדמה את זה לאפליקציית WAZE

Read More »
בניית תכנית פיננסי

בניית תכנית פיננסית

בניית תוכנית פיננסית מאת איתן ברודר שאלתם את עצמכם פעם מה המפתח להצלחה של אנשים בתחום הפיננסי? איך הם מצליחים להשיג את כל היעדים שלהם,

Read More »
ניהול חסכונות

ניהול חסכונות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר אתם בטח רוצים להתחיל לחסוך בדיוק כמו שאני רוצה להתחיל ללמד אתכם מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

Read More »
איתור חובות

איתור חובות

איתור חובות מאת איתן ברודר נתחיל באיחוד הלוואות אנשים רבים רואים בנושא איחוד ההלוואות עניין שעדיף שלא להתעסק אתו, כאשר למעשה מדובר בדרך פרקטית ומשתלמת

Read More »

ממליצים עלינו

צרו איתנו קשר עוד היום וביחד נבנה לכם תכנית כלכלית ליציאה מהחובות

מידע נוסף בנושא כלכלת המשפחה

Open chat