לייעוץ חינם התקשרו: 0542119401

שקופית קודמת
שקופית הבאה

חסכון לכל ילד

חסכון לכל ילד

מזל טוב!! נולד/ה לכם תינוק/ת… בשעה טובה ומוצלחת!

יש כמה דברים טכנים שצריכים לעשות אחרי לידה… אחד מהם זה לרשום את התינוק לת.ז ויש עוד דברים… אחד הדברים החשובים זה חסכון לכל ילד.

מה זה בעצם? חסכון לכל ילד זה מוצר שהמדינה קבעה שאומרת את הדבר הבא… שהמדינה תשים כסף בצד לכל ילד שנולד כדי כשהוא יגיע לבגרות יהיה לו איך להתחיל את החיים. בוא נתחיל עם השאלה, איך חסכון לכל ילד נולד?

הממשלה הבינה שיוקר המחיה מאוד גבוהה ושכל ילד שיוצא לבגרות הוא יהיה מאחורה בחיים הכלכליים כמו קניית דירה, תשלום על החתונה או אפילו תשלום על הלימודים… ולכן החליטו שחוסכים לכל ילד/ה שנולד/ה 50 ₪. יש אפשרות להוסיף עוד 51 לכל ילד/ה וזה ע"י קיזוז 51 ₪ מהקצבת ילדים, ככה ילד יקבל 102 ₪ בחודש שלכאורה זה לא הרבה כסף, אבל בסוף זה מצטבר לסכומים שיכולים מאוד לעזור בתקופה ההתחלתית של הילדים.

מבחינה טכנית יש לנו עד גיל חצי שנה להחליט איפה אנחנו שמים את הכסף, האם בבנק או בקופת גמל.

מבחינת משיכה… הילד/ה יכול למשוך אותו בגיל 18 באישור מההורים או בגיל 21 בלי אישור ועם מענק של 500 ₪ נוספים. חשוב לזכור שצריך לשלם מס רווחי הון שזה 25% מהרווחים.

ניהול תקציב משפחה

ניהול תקציב משפחתי

עכשיו, יש שאלה שעולה אצלי כל הזמן… איפה לשים את הכסף? ובכן יש 2 אפשרויות לשים את כספי חסכון לכל ילד.

בנק- 4% תשואה שנתית

גמל-א-סיכון מועט- ממוצע %4.5 תשואה שנתית

גמל-ב- סיכון בינוני- ממוצע 5.5% תשואה שנתית

גמל -ג- סיכון גבוהה- ממוצע 9% תשואה שנתית

בסוף מה הסכומים שנראה כנראה?

בבנק-גיל 18- 31,375

גיל 21 – 32,447

גמל- גיל 18- סיכון מועט-32,826

סיכון בינוני- 35,977

סיכון גבוהה- 50,162

גיל 21- סיכון מועט- 37,960

סיכון בינוני- 42,746

סיכון גבוהה-65,461

לאחר גיל 21 הילד יכול להשאיר את הכסף ולצבור תשואות אבל הוא ישלם דמי ניהול, במידה והוא ירצה למשוך את זה בפנסיה(וואו- זה רחוק) אז הוא יהיה פטור ממס רווחי הון.

כל אחד צריך לעשות חושבים איפה הוא רוצה לשים את הכסף, אני ממליץ לא לשים בבנק…

אנחנו רואים מגמה במדינת ישראל שיש לה אינטרס שאנחנו נשמור את הכסף שלנו ונחסוך אותו ליום שחור… לצערנו במדינת ישראל יוקר המחיה מאוד גבוהה ולכן אנחנו צריכים לנצל את הדברים הקטנים לטובתינו כדי שנוכל לחיות בכבוד ולשמור על רמת חיים בינונית וגבוהה.

חסכון לכל ילד זה דוגמא של מוצר חסכון שיכול להציל משפחות מקריסה, למה? כי אפשר להגיע למצב שיש שם סכום שהילד ישלם על החתונה שלו או יתחיל לחסוך לנכס הראשון שלו וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בדבש כלכלת המשפחה. יושבים ומאפיינים כל משפחה לחוד כדי שיגיעו לחופש כלכלי ושינהלו את התא הכלכלי בתבונה וחוכמה. אני מזמין אתכם להרים טלפון ולקבוע פגישה כבר עכשיו. כל דקה שאנחנו מתעכבים זה עלול לעכב אותנו מאוד מדרגה כלכלית שאנחנו יכולים להגיע אליו.

לסיכום על חסכון לכל ילד

חסכון לכל ילד זה מוצר שהמדינה חוסכת לילדים שלנו כדי שהם יוכלו להתחיל את החיים עם מעט כסף ולא להיות תלויים אך ורק בהורים, כמו כן אני ממליץ שכל משפחה תחסוך עוד כסף חוץ ממה שהמדינה נותנת כדי שהילדים יתחילו את החיים שלהם ברמת חיים טובה ומכובדת!

לקריאה על הנושא הזה בהרחבה https://did.li/Y5ulC            

תרצו להתייעץ אתם מוזמנים. משפחה שמקבלת ייעוץ מקבלת את הכלים לכל החיים!

השירותים של דבש

כתבות באתר ...

תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

איך לצאת מהמינוס?

איך לצאת מהמינוס? מאת איתן ברודר מינוס זה נשמע דבר שלילי. ברשותכם אני רוצה להתחיל עם כמה שאלות…מה זה מינוס? איפה יש מינוס? איך נכנסים

Read More »
תכנון פיננסי משפחתי | דבש | כלכלת המשפחה

תכנון פיננסי משפחתי

תכנון פיננסי משפחתי מאת איתן ברודר כמה פעמים הסתכלתם על משפחה בעלת חופש כלכלי אשר יכולה לאפשר לעצמה להגשים את החלומות וההישגים שלה ביחד כמשפחה?

Read More »
ניהול תקציב המשפחה

טבלת הוצאות והכנסות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר בבואנו להסתכל על המצב הכלכלי שלנו אנחנו חייבים לעשות טבלת הוצאות והכנסות. אני תמיד מדמה את זה לאפליקציית WAZE

Read More »
בניית תכנית פיננסי

בניית תכנית פיננסית

בניית תוכנית פיננסית מאת איתן ברודר שאלתם את עצמכם פעם מה המפתח להצלחה של אנשים בתחום הפיננסי? איך הם מצליחים להשיג את כל היעדים שלהם,

Read More »
ניהול חסכונות

ניהול חסכונות

טבלת הוצאות והכנסות מאת איתן ברודר אתם בטח רוצים להתחיל לחסוך בדיוק כמו שאני רוצה להתחיל ללמד אתכם מהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה.

Read More »
איתור חובות

איתור חובות

איתור חובות מאת איתן ברודר נתחיל באיחוד הלוואות אנשים רבים רואים בנושא איחוד ההלוואות עניין שעדיף שלא להתעסק אתו, כאשר למעשה מדובר בדרך פרקטית ומשתלמת

Read More »

ממליצים עלינו

צרו איתנו קשר עוד היום וביחד נבנה לכם תכנית כלכלית ליציאה מהחובות

Open chat